“ГАЛЕРЕЯ 101”

Персональний мистецький проект 

ІДЕЯ

В основі ідеї лежить моя особиста історія, яка стала шляхом до здійснення дитячої мрії.  Будучи ще зовсім малою я хотіла навчитися малювати, ліпити, співати, грати на різноманітних інструментах та у театрі, я мала стільки мрій та захоплень. Але з часом прийшло усвідомлення, що всього життя не вистачить щоб освоїти всі ці види мистецтва. Мене надзвичайно засмутило це усвідомлення…
 
Та з завданням прийшло і рішення, розуміння того,  як я можу бути причетна до всіх цих видів мистецтва, пізнавати їх, насолоджуватися ними, бути частиною процесу. Власний мистецький простір.
 
Галерист – це професія, що потребує великого багажу знань та практики. Щоб набути експертності знадобиться безліч часу і зусиль. Оскільки майже ніколи не засиджуюся на одному місці, я вирішила почати з найдоступнішого, з відвідин вже існуючих мистецьких галерей та музеїв у різних куточках світу. Я намагаюся відчути атмосферу, побачити дрібниці, заприятелювати з галеристами та мистецькими людьми, ввібрати всі можливі знання про галерейну справу, адже знаю, це обов’язково мені знадобиться.
 

 

КОНЦЕПТ

Назва проекту – “Галерея 101”, і його концепцією є:  відвідати 100 галерей у різних куточках світу, та відкрити свій власний мистецький простір, який стане 101-ю арт-галереєю, з локацією у найбільш фотогенічному місті України, Львові.

 

МІСІЯ

Освіта-Популяризація-Розвиток Ринку

І ось ще одна місія проекту. Львів, ймовірно, є найбільш туристичним містом в Україні. Воно гарне, повне спадщини ЮНЕСКО і надзвичайно привабливе завдяки численним фестивалям. Але існує лише кілька галерей та мистецьких музеїв і дуже обмежені  можливості для митця показати свої роботи, надзвичайно мало ініціатив міжнародного арт обміну та колаборації, можливостей вивчати мистецтво, популяризувати та продавати його. 
 
Коли я думаю про “Галерею 101”, я уявляю арт простір, де щомісяця змінюються експозиції, проходять перформанси сучасного мистецтва, проводяться  майстер-класи, воркшопи, де відбувається програма «Художник у резиденції», що в результаті підіймає рівень сприйняття і розуміння мистецтва. В сучасному світі мистецтво – це вже не предмет розкоші, кожен може бути його частиною, розуміти його, насолоджуватися ним.

ПЛАН:
– Відвідати 100 галерей у різних куточках світу
– Набути компетентності у сфері мистецького кураторства та мистецького менеджменту
– Програми мистецького обміну та кооперація з іноземними митцями
– Робота з галереями та арт-платформами для набуття органічного досвіду

НОВИНИ:
Ви можете слідкувати за моїм проектом у Instagram та Facebook, використовуючи хештег: Facebook – #галерея101 Instagram – #marta101gallery

ГАЛЕРЕЙ ВІДВІДАНО У МЕЖАХ ПРОЕКТУ:

Країн

Міст

Маєте на приміті цікаві галереї? Можливо, вам хотілося б доєднатися до мого проекту? 
Чекаю ваших коментарів, мені буде надзвичайно цікаво та приємно!

 
Share Button