ПРОЕКТ  “ГАЛЕРЕЯ №101”

ІДЕЯ

Мені дуже подобаються різні види мистецтва.  І я б хотіла вміти малювати, ліпити, співати, грати на різноманітних інструментах та у театрі. Але, напевно, всього життя мені не вистачить щоб навчитися цього. Мене дуже засмутило це усвідомлення…
 
Та з завданням прийшло і рішення, усвідомлення того,  як я можу бути причетна до всіх цих видів мистецтва, пізнавати їх, насолоджуватися ними, брати у них участь. Так народилася моя мрія створити галерею. 
 
Та галерист – це серйозна професія, що потребує великого багажу знань та практики. Щоб набути експертності знадобиться безліч часу і зусиль. Оскільки майже ніколи не засиджуюся на одному місці, я вирішила почати з найдоступнішого, з відвідин вже існуючих арт просторів у різних куточках світу. Я намагаюся відчути атмосферу, побачити дрібниці, заприятелювати з галеристами та мистецькими людьми, ввібрати всі можливі знання про галерейну справу, бо знаю, це обов’язково мені знадобиться.
 

 

КОНЦЕПТ:

Назва мого проекту – “Галерея 101”, і його концепцією є:  відвідати 100 галерей по всьому світу, та відкрити свій власний мистецький простір, який стане 101-ю галереєю. Багато людей постійно питають про розташування мого художнього простору, і відповідь проста: у моєму рідному місті Львів, Україна.

 

МІСІЯ:

І ось ще одна місія мого проекту. Моє місто, ймовірно, є найбільш туристичним містом в Україні. Воно дійсно гарне, повне спадщини ЮНЕСКО і надзвичайно привабливе завдяки численним фестивалям. Але існує лише кілька галерей та мистецьких музеїв і практично немає хороших можливостей для митця показати свої роботи, ініціатив міжнародного арт обміну та колаборації, можливостей вивчати мистецтво, рекламувати його, популяризувати та продавати.
 
Коли я думаю про мою галерею, я уявляю арт простір, де щомісяця змінюються експозиції, постійно відбуваються перформанси, проводяться  майстер-класи, воркшопи, де відбувається програма «Художник у резиденції» та розвивається рівень знань і розуміння мистецтва серед людей.
 
 У нас є стільки талановитих, обдарованих митців, але про них ніхто не знає. Вислів “Бідний бо художник” холодною реальністю підтверджує свою актуальність. Тому я хочу створити простір для творчих людей, щоб вони змогли висловити та реалізувати свій потенціал. Щоб зрозуміти тенденції та підвищити обізнаність, взяти участь у розвитку арт-ринку, який в Україні все ще на такому зародковому рівні. З цих причин і для моєї власної, трішки егоїстичної мрії, я хотіла б створити галерею.

МІЙ ПЛАН:
– Відвідати 100 галерей у різних куточках світу
– Дізнатися більше про історію мистецтва та арт кураторство
– Брати участь у різноманітних мистецьких заходах, щоб отримати необхідний досвід
– Волонтерство в галереях, щоб дізнатись, як вони працюють зсередини

НОВИНИ:
Ви можете слідкувати за моїм проектом у Instagram та Facebook, використовуючи хештег:
#галерея101

ГАЛЕРЕЙ ВІДВІДАНО У МЕЖАХ ПРОЕКТУ:

Країн

Міст

Маєте на приміті цікаві галереї? Можливо, вам хотілося б доєднатися до мого проекту? 
Чекаю ваших коментарів, мені буде надзвичайно цікаво та приємно!

 
Share Button