БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН МАЙСТЕР КЛАС

“Як знайти власний стиль у фотографії”

МК ВЖЕ ВІДБУВСЯ

Вам буде цікаво,якщо ви:

Любите фотографувати
Шукаєте власний стиль у фотографії
Давно мріяли хоч трішки розібратися у своєму фотоапараті
Бажаєте дізнатися щось нове
Хочете цікаво та корисно провести час у
вівторокввечері 😉

Чи знайоме вам розчарування від власної роботи чи творчості?Коли здавалося всі козирі були у вас в рукаві, та результат не вражає ні вас ні оточуючих.

Практично всі почичнаючі фотографи стикаються з проблемою власної ідентичності.Як вирізнитися з маси, мільйонів вже вмілих фотографів на нашій планеті, та що там про планету говорити, хоча б у нас, в Україні?Деколи проходять роки, але цяситуація не вирішується.

В результаті хтось купує найновішу, найкрутіше техніку, хтось іде вчитися на фото курси, хтось надіється, що з досвідом і часом все прийде саме-собою. Чому б і ні, це також варіанти, Та я б назвала їх дуже довгим та вузьким шляхом ідалеко не запорукою успіху.

– Хороша техніка може зробити якусну фотографію, але не обов’язково цікаву.
– Фото курси дадуть вам знання, та не обов’язково розуміння та мету вашої творчості.
– Досвід та час відточить майстерність, реакцію, та не обов’язково відчуття ситуації, підхід до неї.

Фотографії можуть бути цікавими, але як зробити так, щоб про них заговорили, щоб люди хотіли їх розглядати, щоб глядачу, вкінці кінців стало допитливо, а хто ж є автором цієї роботи?

Є одне чарівнепитання, яка все розставить на свої місця:-)Все простіше ніж ви думаєте.

Привіт! Мене звати Марта Троцюк.
Я фотограф, мандрівниця та автор блогу про візуальне мистецтво:martatrotsiuk.com

Фотографією я займаюся близько 9років.Автор навчальної програми “Мама, я фотографую”, семінарів на тему тревел-фото, портретної зйомки та зйомки в стилі НЮ.

Я навчалася у фотошколі “Домінік”, де ексцентричний вчитель всіма способами розвивав у своїх учнів індивідуальний підхід, стиль та смак. Саме там я зрозуміла що і як хочу фотографувати. На протязі років я відточувала власну майстерність, а з досвідомвикладання фотографії, сформувала авторський підхід до ефективного навчання інших.

Я багато подорожую. На даний момент я відвідала 46 країн. Мандри допомагають мені здобути нові знання, цікавий досвід, розширити сприйняття та дають мега багато натхнення.

Час від часу беру участь у різних офлайн та онлайн подіях, де ділюся досвідом фотографії. На мою думку, одне з найціннішого, що можназробити для когось,цеподілитися знанням тазробити свій вклад у чийсь розвиток.

w

Онлайн семінар “Як знайти власний стиль у фотографії” є абсолютно безкоштовною подією, на якій ви зрозумієте що, як і чим вам необхідно фотографувати, щоб сформувати оригінальний підхід та знайти власний стиль у фотографії.

В кінці події ви отримаєте грунтовні знання та масу натхнення, а також мої власні конспекти-шпаргалки, які стануть вам у пригоді.

Я маю багато досвіду і готова ним поділитися з вами. Приготуйте свої запитання, хороший настрій і трішки часу.

Я дуже ціную реальне спілкування, хоч воно буде онлайн, все ж буде інтерактивне.

Тому чекаю вас увівторок, 18 жовтня!

На вас чекає БОНУС!

Супер цікавий конспект “Жанри фотографії. Який твій?”

Реєструйтеся та отримуйтебонус!

Share Button