Про автора

“Яка з фотографій моя улюблена? Та, що я збираюся зробити завтра.”          (Імоджен Каннінгем)

Марта ТроцюкПостійно у пошуку, постійно спрагла до нових знань, досвіду, емоції, людей.

Львівський фотограф Марта Троцюк з раннього дитинства була причетна до фотографічного процесу. Ще крихітною вона постійно з’являлася на фотографіях свого батька. Запах проявників, гладкий фотопапір, старий фотоапарат ФЕД – все це постійно було на відстані витягнутої руки, манило порухати, побавитися, спробувати натиснути на кнопку. Ці рефлекси і далі, десь на підсвідомому рівні, присутні і не дають спокою.

Вісім років практики, відкриттів та досліджень. Фото школа «Домінік», де ексцентричний вчитель постійно підштовхував до оригінальності, власного стилю, небуденного почерку у фотографії. Тепер цими принципами і керується Марта Троцюк.  Не бути схожою, творити емоції, пізнавати нове.

Фотографії Марти мають сильне емоційне забарвлення. Їхніми характерними авторськими рисами є: драматизм, магнетизм, контрастність, таємничість та сексуальність.

Як часто зауважують Мартині моделі,  портрети, що виходять в результаті творчих фотосесій, дивують навіть самих моделей. «Марті вдається побачити те, що я рідко показую. На її фотографіях я без маски, така яка є, з тими емоціями, які зараз присутні у мені найбільше».

Постійне бажання знайти та пізнати щось нове, спонукало Марту багато часу приділяти навчанню. Коли людина має багато знань виникає непереборне бажання ними поділитися. Саме це і було поштовхом створити освітній блог про фотографію. Все корисне та цікаве, що траплялося у Марти на шляху, вона публікувала на своєму блозі. Чи то навчальні матеріали, чи цікаві розмови з творчими людьми, чи відео уроки, біографії, фотографії – все це ви можете знайти у її статтях.

Одного разу Марті запропонували виступити перед аудиторією та розповісти про свій досвід у фотомистецтві. Саме це стало в подальшому поштовхом до створення навчальних проектів та онлайн програми «Мама, я фотографую!». Адже, як сказала Марта: «Безпосереднє спілкування дає набагато більше ніж просто публікація статей».

Зараз у Марти декілька навчальних та творчих проектів, живий блог, та невгамовне бажання творити прекрасне.

“Я шукаю таланти. Мені вже не цікаво просто самій іти по дорозі творчості. Найбільшим стимулом до розвитку для мене є бажання приносити людям задоволення від моїх фотографій, або від тих можливостей, яким я навчаю і які допомагають творити іншим”

                                                                                                                   Марта Троцюк

Share Button

2 Коментарі

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.