“Яка з фотографій моя улюблена? Та, що я збираюся зробити завтра.”          (Імоджен Каннінгем)

Постійно у пошуку, постійно спрагла до нових знань, досвіду, емоції, людей.

Фотограф та мандрівниця Марта Троцюк з раннього дитинства була причетна до фотографічного процесу. Ще крихітною вона постійно з’являлася на фотографіях свого батька. Запах проявників, гладкий фотопапір, старий фотоапарат ФЕД – все це постійно було на відстані витягнутої руки, манило порухати, побавитися, спробувати натиснути на кнопку. Ці рефлекси і далі, десь на підсвідомому рівні, присутні і не дають спокою.

Більше 12-ти років практики, відкриттів та досліджень. Фото школа «Домінік», де ексцентричний вчитель постійно підштовхував до оригінальності, власного стилю, небуденного почерку у фотографії. Тепер цими принципами і керується Марта Троцюк.  Не бути схожою, творити емоції, пізнавати нове.

Фотографії Марти мають сильне емоційне забарвлення. Їхніми характерними авторськими рисами є: драматизм, магнетизм, контрастність, таємничість та сексуальність.

Як часто зауважують Мартині моделі,  портрети, що виходять в результаті творчих фотосесій, дивують навіть самих моделей. «Марті вдається побачити те, що я рідко показую. На її фотографіях я без маски, така яка є, з тими емоціями, які зараз присутні у мені найбільше».

Портфоліо Марти

 

Часті мандри (відвідала понад 70 країн), безперервна практика у фотографії та бажання знайти і пізнати щось нове, принесло багато досвіду та знань, якими Марта вирішила ділитися на своєму блозі.  Все корисне та цікаве, що трапляється на шляху, вона публікує тут. Чи то навчальні матеріали, чи цікаві розмови з творчими людьми, чи відео уроки, біографії, фотографії – все це ви можете знайти у  статтях блогу.

Марта охоче ділиться досвідом і вживу, вистуапючи спікером на подіях чи майстеркласах. В її активі декілька навчальних проектів по тревел, портретній та ню зйомці, а також онлайн програми «Мама, я фотографую!»

З весни 2017 року розпочався масштабний персональний проект “Галерея 101”, метою якого є відвідати 100 галерей у  різних куточках світу, набратися знань та досвіду, і врешті відкрити свій власний мистецьеий простір “Галерея 101”. Детальніше про проект тут.

Share Button