Є у мене один друг, який ніяк не може показати фото з подорожі, бо в нього завжди немає часу їх обробити.
Знайома проблема? Не сумніваюся 🙂
Для швидкої обробки фотографій ми будемо використовувати програму Фотошоп. Якщо когось лякає вже сама назва, не бійтеся, не такий страшний чорт, як його малюють.
І дійсно є швидкий спосіб обробки фото! Зробити їх більш яскравими, більш чіткими і зменшити їхню «вагу» витративши на це 10 хв свого часу, все решта – робота програми.
Зараз я вам покажу цей секретний секрет 😉
Але спершу:
Цей спосіб підходить для тих випадків, коли всі дії потрібно застосувати до групи фотографій. До прикладу, чудово для зменшення розміру певної групи фото перед завантаженням в інтернет, обробки фотографій з подорожі. Він поганий коли ви хочете робити індивідуальні дії для окремих фотографій, або для художньої обробки.
У мене англомовна версія Фотошоп, у вас може бути російськомовна і це немає значення. У відео нижче я поясню де знаходиться кожна кнопочка і пункт меню, і що з тим всім робити. Отже, як швидко обробити цілу купу фотографій?
Також порада: якщо ви збираєтеся зменшувати всі фотогріфії до однакового розміру, групуйте окремо горизонтальні та вертикальні фото.
Ось ще на десерт стаття про Дуже гарний і корисний Плагін, який полегшив життя багатьом!
А це ще 2 приклади нашої “клопіткої” роботи:
Насолоджуйтеся приємними речима і не тратьте часу на рутину!!!
Обробляйте фото швидко 😉 Щиро, Марта!
Гарний спосіб швидко обробляти фото. А також швидко потрапити в топ видачі по ключовим фразам 🙂
Дякую!
А чому гарний спосіб потрапити в топ видачі по ключовим словам?))
Ви про виділений шрифт?
Ось мій приклад аналогічного способу потрапити в топ – http://sergunik.name/?p=765
цікавий експеримент 😉
для пакетної обробки все ж таки у лайтрума пріоритети)
БАгато моїх знайомих також надають перевагу Лайтруму, але я звикла до Фотошопу. Справа звички і зручності для кожного індивідуально.
блін, а я для пакетної обробки вічно копіювала окремий шар з цими всіма настройками світло-тіней, шарпу і тому подібному
офтоп. чи маєш досвід роботи з зовнішнім спалахом в польових умовах?
щодо спалаху – http://polishchyk.in.ua/?cat=42
Для Христі: Я рідко використовую спалах, але недавно мала таку практику і можна сказати в польових умовах. З ним треба багато “набавитися” , що забирає море сил і може пропасти натхнення в результаті. Тому я стараюся створити такі умови, щоб він не знадобився. Хтось зі мною може посперечатися, але я б його використовувала підсвітлюючи при не ідеальному освітлені потрібні ділянки, бажано розсіюючи а не в лоб, а от при зовсім поганому освітленні якраз спалах в лоб, що додає фотографії часто певної зухвалості . Але це все умовно, бо залежить якого ефекту чи результату ти хочеш досягти. Тож експериментуй і розказуй про свій досвід! 😉
Марта,
треба було почати з того чи фотошоп платна чи безплатна програма і де можна скачати ))
а загалом дуже кльово!
зроби ще відео як поставити підпис на усі фотографіі у папці! ))
Дякую!